Aktualitet

Rama nxjerr video nga Himara:Gjëja më e mirë e sezonit,pastërtia dhe plazhet publikeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:40 - 17/08/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm pamje nga plazhet e Himarës. Në një status në rrjetin social “Facebook”, teksa publikon mendimet e qytetarëve të cilët kanë zgjedhur Himarën si destinacion për të kaluar pushimet, shkruan se gjëja më e mirë e këtij sezoni janë pastërtia shembullore dhe plazhet publike plot me pushues.

‘Mirëmëngjes dhe me Himarën e bukur e mikpritëse, ku gjëja më e mirë e këtij sezoni janë pastërtia shembullore dhe plazhet publike plot me pushues, ju uroj një ditë të mbarë.’- shkruan kryeministri Edi Rama.

 

 

 

 

 

 

Pas