Te Fundit

Rama: Nuk e dija që do kisha kaq pak probleme me MetënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:12 - 22/10/15 |
root

I pyetur se si janë raportet me Ilir Metën dhe nëse ka pasur një takim me Bashën, kryeministri Rama në rastin e Bashës i është përgjigjur gazetarit se “Takimet me shokun tuaj i fantazoni ju”. I pyetur nëse ju ka kërkuar Meta të ndryshoni ministrat, Rama u përgjigj se “këto janë marrëdhëniet e mia me Metën”. “Kur unë kam marrë nisëm për këtë partneritet nuk kam menduar që ne do të kishim kaq pak probleme me njëri-tjetrin” Madje Rama tha se kishte zero konflikte me Ramën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas