InstaBIZ

Devis Muka do të bëhet baba


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:16 - 22/10/15 |
root

Aktori i humorit, Devis Muka do të bëhet baba i një vajze. Lajmin e ka bërë të ditur e fejuara e tij, nëpërmjet një fotoje në Facebook.

Ky lajm  ka gëzuar të gjithë miqtë dhe mikeshat e tyre, të cilët e kanë uruar ciftin. Urimeve të tyre i bashkohemi edhe ne…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas