Te Fundit

Akuzat për makinën e Tahirit, Rama e quan Ristanin të droguar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:20 - 22/10/15 |
root

Në lidhje me akuzat e PD-së në lidhje me ministrin Tahiri dhe makinën e tij të përfshirë në trafik droge, ku midis akuzuesve ishte edhe deputeti Arben Ristani, Rama tha se Ristanin duhet ta dëgjosh nga ora 10.00 deri në 10 30, kohën kur fillon dopingun.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas