Te Fundit

Rama: Presidenti flet si opozitar në arrest, përgjimi i pa vërtetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:51 - 22/10/15 |
root

 

Kryeministri Rama e ka cilësuar si jo të vërtetë, mundësinë e përgjimit të Presidentit të Republikes. “Mua më duket shumë e rëndë që Presidenti flet sikur është një opozitar që është në arrest policie dhe pret që te vijë dita kur të triumfojë revolucioni, që të tregojë se sa dhe kush e ka regjistruar. Presidenti ka në varësi Këshillin e Lartë të Drejtësisë, Prokurorin e Përgjithshëm dhe për tre minuta e zbardh çështjen. Kujt ia thotë? Ti thotë ty? Për sa më takon mua, kjo nuk është e vërtetë”.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas