Kryesore

Rama ndryshon drejtuesit politike në 3 degë para zgjedhjeve lokale, ikën Ahmetaj…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:51 - 27/09/22 |
Opi Nion

Mbledhja e kryesisë së PS ka prodhuar ndryshime në këtë forcë politike përsa i përketë organizimit të saj.

Kryeministri Edi Rama duke se ka vendosur që për zgjedhjet vendore të ketë një skuadër të re, duke ndryshuar kështu drejtuesit në tre qarqe, Shkodër, Vlorë dhe Kukës.

Në Vlorë ikën Arben Ahmetaj dhe do të jetë Blendi Klosi. Në Kukës ikën Safet Gjici dhe do të jetë Pandeli Majko, ndërsa në Shkodër ikën Edona Bilali dhe do të jetë Elisa Spiropali.

Pas