Kronikë

Video/Shkon për të ndjekur një ngjarje, aksidentohet efektivi i policisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:28 - 27/09/22 |
Opi Nion

9Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në afërsi të tunelit të Elbasanit, ku efektivi i policisë Ferdinand Bahja ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.

Sipas informacioneve të para, mësohet se Bahja dhe kolegu i tij kanë mbërritur në afërsi të tunelit për të ndjekur një aksident, por makina në të cilën ata ndodheshin është marr përpara nga një tjetër mjet./Opinion.al

Pas