Aktualitet

Rama: Ja çfarë duan të mbrojnë kundërshtarët e Arenës KombëtareBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 30/04/16 |
b.f

Kryeministri Edi Rama ka dalë sërish në mbrojtje të projektit të stadiumit të ri, ku ka postuar në Twitter edhe një shkrim të Corriere Della Sera.

“Ja dhe prestigjozja Corriere della Sera plot fjalë të mira për Tiranën kullat stadiumin e ri frymën e transformimit”, shkruan Rama në postimin e shoqëruar me shkrimin e Corriere.

Kryeministri këmbëngul më tej në projektin e tij duke postuar një foto aktuale të stadiumit, ku shkruan: “Ja edhe monumenti historik që duan të mbrojnë nga shkatërrimi kundërshtarët e projektit të Arenës Kombëtare…”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas