-Jetë dhe Stil

Rachel e kanë zëvendësuar njëherë por ju se keni venë re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:29 - 13/11/15 |
root

Ai ka qenë një nga serialet më të ndjekur në mbarë botën, por edhe në Shqipëri. Bëhet fjalë për serialin e mirënjohur “Friends”, i cili kishte shumë personazhe komik.

Një prej tyre ka qenë edhe aktorja Jennifer Aniston, e cila me rolin e saj Rachel, frymëzoi shumë vajza me veshjet dhe look-un e saj. Por a dini që producentët e serialit e kanë zëvendësuar njëherë aktoren?!

The Independent raporton se gjatë sezonit të 9, aktorja Jennifer Aniston është zëvendësuar nga një figurante dhe askush nuk e ka vënë re, edhe pse vajza nuk ka veshur të njëjtën bluzë.

Friends-Mistake-1-1024x561.png

Friends-Mistake-2-1024x561.png

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas