Aktualitet

Kush luajti bilardo me Ramen?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:57 - 13/11/15 |
b.f

E ka pranuar sfiden e qytetarit nga Lezha per te luajtur bilardo, por ka dale i humbur nga loja. Nuk dihet emri i banorit lezhjan qe e ka ftuar Kryeministrin ne kete duel, por sa nga shihej ne videot dhe fotot e postuara, a nuk eshte shume i ri ne moshe.

Rama e ka pranuar me humor humbjen, ndersa shoqerohej nga ish-deputeti Arben Ndoka dhe pasardhesi i tij,m Eduard Ndocaj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas