Kronikë

Ra në kontakt me rrymën elektrike, gjendet e vdekur në oborr 29-vjeçarja në DurrësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:52 - 12/08/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 29-vjeçare është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete. Policia dyshon se e reja ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike.

Rreth orës 07:30, në lagjen nr. 14, Durrës, është gjetur nga familjarët, në oborrin e shtëpisë, pa shenja jete, shtetasja S. H., 29 vjeçe, e cila dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e rënies në kontakt me rrymën elektrike”-njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas