Aktualitet

Qytetarja-Bashës:Sa mirë e hidhje piperin,pse s’ja hodhe atij të shpëtonim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:57 - 01/04/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në kuadër të fushatës elektorale ka qenë ditën e sotme në njësin nr. 2 në Tiranë ku ka takuar banorë e ka diskutuar me ta, teksa u ka kërkuar që të votojnë nr.9.

Gjatë takimeve me qytetarët një grua e ka ndaluar Bashan dhe i kujtoi atij videon e cila bëri xhiron e rrjetit ku Basha ishte duke gatuar.

T’ja kishe hudh edhe atij piperin të kishim shpëtuar”, tha qytetarja duke iu referuar Ramës.

Pjesë nga biseda:

Basha: Mirëse të gjej

Qytetarja: Aman sa i mirë je…

Basha: Si je?

Qytetarja: Mirë për bukuri, po sa mirë e hidhje atë kripën apo piperin, ca kishe hedhur atje

Basha: Si?

Qytetarja: Kripë apo piper?

Basha: Piper, piper

Qytetarja:  Po sa mirë t’i kishe hudh edhe atij piperin të kishim shpëtuar

Basha: I dogji i dogji edhe pa ja hudh…/Opinion.al

Pas