Kronikë

Qëllohet me thikë një person në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:04 - 23/01/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Shtëpia e oficerëve” në Vlorë.

Mësohet se një 42 vjeçar është qëlluar me thikë pas një konflikti të çastit. Ai është dëmtuar lehtë në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa forcat e policisë kanë nisur kërkimet për kapjen e tij./ Opinion.al

Pas