Kronikë

Qëllohen me thikë tre persona në Korçë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:31 - 23/06/20 |
Opi Nion

Tre persona janë plagosur mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 2, të qytetit të Korçës.

Mësohet se tre të rinjtë  M. R., rreth 18 vjeç; R. D., rreth 21 vjeç dhe një shtetas tjetër rreth 25 vjeç janë qëlluar me thikë gjatë një konflikti për motive të dobëta.

Të tre të plagosurit ndodhen aktualisht  në Spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas