Kronikë

Qafë Thanë-Librazhd/ Një i vdekur dhe 4 të plagosur në aksident


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 31/10/21 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Qafë-Thanë Librazhd, në vendin e quajtur “Gurorja”. Një mini-bus është përplasur me një furgon dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i furgonit, 60-vjeçari Q.B.

Ndërkohë policia bën me dije se janë plagosur edhe 4 pasagjerë të furgonit, por që ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Pas