Aktualitet

Putha lesbike e kapitenes së kombëtares. Së shpejti martesë..


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:31 - 03/12/15 |
b.f

Mediat kanë publikuar fotografi ku kapitenia jep një puthje në buzë koleges së saj, e në fakt kaq ka mjaftuar që lajmi për orientimin e saj seksual të marrë dhenë.

Por sipas portalit Zathur.net e vërteta është ndryshe. Aurora dhe i dashuri i saj Xhuliano, i cili është italian, kanë një vit e gjysmë që jetojnë bashkë në vendlindjen e biznesmenit 38 vjeçar, pra në Perugia.
Për më tepër, Aurora dhe Xhuliano janë në prag fejese, e për më skeptikët zathur.net sjell edhe fotografi.

image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas