-Jetë dhe Stil

Horoskopi 3 Dhjetor, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 03/12/15 |
b.f

Dashi:  Do të doni të kaloni një mbrëmje romantike me partnerin, por Venusi magnetik do ta fshijë shumë shpejt duke e orientuar marrëdhënien në sektorin financiar.

Demi: Dikush ndoshta do të thotë diçka që do ta çojë erën larg lundrimit tuaj për një mbrëmje romantike ose pushime të planifikuara.

Binjakët: Me Venusin që i jep fund vizitës së tij në fushën e argëtimit dhe romancës do të ndjeni një nevojë për të shkuar jashtë qytetit dhe të shijoni një mbrëmje në çift.

Gaforrja: Tensioni mes Jupiterit dhe Mërkurit ndoshta do të thotë që keni nevojë të ndiqni një marrëveshje të minutës së fundit. Mbështetuni tek fleksibiliteti.

Luani: Të dashurit apo fëmijët tuaj mund të jenë të lumtur, por nuk do të jenë në gjendje ta shprehin ashtu siç do donin ose ndoshta kanë çështje të tjera në mbrëmje.

Virgjëresha: Me Venusin që po fillon të ndikojë komunikimin tuaj, biseda të rëndësishme mund të detyrohet të shtyen për në fundjavë.

Peshorja: Me Venusin ende tek pehorja sot, do të keni aftësinë t’u qaseni të tjerëve në mënyrë diplomatike, ndaj përdoreni ashtu siç duhet këtë mundësi.

Akrepi: Nëse do të bëni diçka në grup sot, ndoshta do të doni të paguani pak më shumë tek faturat e ushqimit apo aktiviteteve.

Shigjetari:  Tregohuni diskretë sot, sepse hapësira mes Mërkurit de Jupiterit mund të çojë në një moskuptim të asaj që do të thoni.

Bricjapi: Me Mërkurin dhe Jupiterin në konflikt sot, do t’ju duhet të  largoni një qasje intuitive apo të racionalizoni një ndjesi.

Ujori: Mund të ndjeheni I etur për të planifikuar pushime me një mik,  ndërsa Venusi përfundon qëndrimin e tij në sektorin tuaj të udhëtimeve.

Peshqit: Mund të keni vështirësi për t’u përqendruar në punë. Vizioni për atje ku doni të shkoni, mund t’ju shkëpusë nga e mail-et apo komunikimet e tjera.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas