Rajoni

Punonjësja e policisë gjendet e vdekur në varrezat e Gjilanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:43 - 14/11/21 |
Opi Nion

Një punonjëse e policisë së Kosovës është gjetur e pajetë në varrezat e Gjilanit, ndërsa në informacionet para vdekja është cilësuar e dyshimtë.

“Policia e Kosovës është njoftuar se në varrezat e qytetit në Gjilan është një person që dyshohet se është pa shenja jete. Njësitë tona kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e një personi të gjinisë femërore. Personi i vdekur është zyrtare policore. Për momentin, rasti nga hetuesit është duke u cilësuar si vdekje e dyshimtë”, ka thënë Ismet Hashani, zëdhënës i Policisë për Rajonin e Gjilanit./Opinion.al

 

Pas