Sport

PSG dënon Neymar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:41 - 14/08/19 |
Opi Nion

Paris Saint Germain ka vendosur të marrë masa ndaj brazilianit Neymar. Sipas “Esporte Interativo”, drejtues të PSG-së kanë marrë vendimin që sulmuesi brazilian të stërvitet më vete dhe jo me skuadrën franceze.

Sipas mediave, sulmuesi do të stërvitet i izoluar nga pjesa tjetër e skuadrës deri në momentin që do të shitet, duke mos qenë më pjesë e PSG-së.

Kjo masë lë të nënkuptohet se “divorci” mes Neymar dhe PSG është shumë i afërt./ Opinion.al E.Xh.

Pas