Life Style

Pse vajzat fiksohen pas djemve të “këqij”?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:14 - 11/07/22 |
Opi Nion

1. Janë tërheqës

Më kot nuk konsiderohen “djem të këqij”, ama nuk është vetëm faji i tyre.

2. Mund të përtosh sa të duash

Po, pasi një djalë i keq nuk e ka zakon t’i lutet një vajze më shumë seç duhet.

3. Me ta bën qejf

Përgjithësisht këta lloj djemsh nuk kanë ndër mend të krijojnë diçka serioze, kështu mendoje këtë si diçka të favorshme për të bërë qejf. Nëse bien në dashuri, akoma më mirë.

4. Nuk ke për t’i lënduar

Fundja, janë të mësuar me sjelljet e vajzave. Kështu që shumë shumë do mendojnë se është karma e tyre që po i godet.

5. Nuk do të mërzitesh

Është shumë e vështirë të mërzitesh teksa qëndron e lidhur me një djalë të keq, pasi jeta me të është aq e larmishme gjatë gjithë kohës. Vdesin për aventura!

6. Janë seksi dhe mjeshtra të fjalës

Në djalë i keq duket seksi…sepse është një rebel i vogël. Ai ka vetëbesim dhe kjo është një ndër gjërat më të rëndësishme për t’u dukur tërheqës para të tjerëve. Ata e dinë mirë çfarë të thonë dhe kur ta thonë, ndërsa një djalë i mirë me siguri do të fillojë të belbëzojë derisa t’ja nxjerrësh ti fjalët nga goja.

7. Të bëjnë të ndihesh e mbrojtur!

Një djalë i keq në krahë është një shpatull ku mund të mbështetesh. Duket sikur me të mund të shkosh deri në fund të botës me not dhe s’ke as pse shqetësohesh, sepse do të jetë ai komardarja jote. Edhe pse në fund, është po ai që mund të të zhysë papritur.

Pas