InstaBIZ

Pse Totti dhe gruaja e tij e re, vizitojnë shpesh Shqipërinë?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:26 - 03/12/22 |
Opi Nion

Francesco Totti dhe Noemi Bocchi janë padyshim çifti i momentit, të cilët kohët e fundit i kanë zgjedhur të bëjnë disa udhëtime në vende të ndryshme. Pas Emirateve të Bashkuara Arabe, ku morën pjesë së bashku në tapetin e tyre të parë të kuq, ata fluturuan drejt Shqipërisë.

Megjithatë, udhëtimet e shumta në Ballkan kanë një motiv shumë specifik dhe është në interes të Tottit. Detajet raportohen nga e përjavshmja Oggi e cila tregon për fundjavat e shpeshta romantike në pikat mes Durrësit dhe Tiranës.

Duket se Totti ka interesa profesionale dhe ekonomike në këtë zonë. Dyshohet se ai po menaxhon projekte bashkëpunuese me federatën lokale të futbollit. Duket gjithashtu se ish-futbollisti ka investuar shumë para në një transaksion të pasurive të paluajtshme mjaft komplekse.

Në të gjitha këto udhëtime pune, Totti ka me vete partneren e tij të re, me të cilën jo vetëm që bashkëjeton, por të cilës i dhuroi dhe një unazë të rëndësishme. Të dy duket se janë gjithnjë e më shumë të dashuruar dhe të lumtur me familjet e tyre.

Pas