InstaBIZ

Foto/ Provokimi i Megan Fox dhe Kourtney Kardashian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:51 - 23/09/21 |
Opi Nion

Kim Kardashian ka zgjedhur motrën e saj Courtney si dhe aktoren dhe modelen Megan Fox si protagoniste të fushatës reklamuese për koleksionin e saj të ri të të brendshmeve. Kim e dinte mirë se me dy bukuroshet brune si protagoniste të fushatës sigurisht që nuk do të dështonte.

Ajo ka publikuar edhe një fotosesion me të brendshme të thjeshta pambuku dhe ekzotike.

Ajo që më pëlqen te marka Skims është se kupton se çfarë duan të veshin gratë dhe çfarë kanë nevojë për t’u ndjerë tërheqëse dhe plot vetëbesim. Me Courtney, kemi kaluar një kohë fantastike gjatë realizimit të fotove“, tha 38-vjeçarja Fox për bashkëpunimin e saj të fundit.

Pas