Aktualitet

Protestuesja: S’trembemi nga burgu i Ramës, shtëpitë do i mbrojmë me jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 22/11/18 |
b.f

Bashkëshortja e protestuesit që qëlloi me këpucë drejt kryeministrit Edi Rama të enjten para urgjencës së Spitalit të Truamës në Tiranë është shprehur se nuk trembet nga burgu i Edi Ramës që i ka arrestuar tashmë djalin dhe burrin.

Lindita Protoduari tha para mediave se sapo ka dalë nga serumi dhe është një nënë krenare që do luftojë deri në ditën e fundit për pronën e saj.

Më tej, Protoduari u shpreh se kryeministri Edi Rama shtëpitë nuk ka për t’i prishur dot, pasi ato do mbrohen me jetë.

Më ka ardhur në spital dhe më ka thënë që nuk kam ardhur për ty. Dhe i kam thënë që e kam për turp të vish tek mua mo kryeministër drogaxhi, mo kryeministër i korruptuar”,- tregoi ajo.

 

 

Pas