Aktualitet

Protesta ua ‘merr shpirtin’ policëve: Byrek e qofte para Kuvendit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:46 - 18/11/15 |
b.f

PRISHTINË- Protesta e sotme e opozitës ka filluar që në orët e para të mëngjesit dhe policia ka qenë gjatë gjithë kohës përballë tortunës. Në pak momente kur kanë arritur të largojnë protestuesit nga Parlamenti ata kanë gjetur 5 minuta kohë për t’u ushqyer. Fotot e policëve duke ngrënë byrek e qofte…

policia1_1447856117-7859767

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas