-Jetë dhe Stil

Edhe keta kane qene refugjate!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:49 - 18/11/15 |
root

image imageimageHuffington Post ka nisur nje fushate qe ka gjetur gjithnje e me shume mbeshtetes ne rrjetet sociale. Nisur nga zerat dhe akuzat kunder refugjateve qe jane ngritur pas ngjarjeve te Parisit, HP ka postuar fotot dhe biografite e disa prej njerezve me te famshem te planetit qe kane qene emigrante ne rinine apo femijerine e tyre. Nder emrat e permendur jane Stiv Xhobs, Madalene Ollbrajt, Henri Kisinger apo Albert Ajnshtajn. Fushata ka gjetur solidaritetin e mediave te medha boterore. Ja fotot.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas