Aktualitet

Protesta tek selia e PD, policia: Këto segmente rrugore janë të bllokuara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:23 - 08/01/22 |
Opi Nion

Për shkak të protestës që po zhvillohet, Policia do devijojë trafikun dhe do të bllokojë disa segmente rrugore.

Segmentet rrugore që tashmë janë të bllokuara:

  • Rruga nga Toptani deri te Parlamenti
  • Rruga “George W. Bush”
  • Bulevardi Zhan D’Ark

Policia apelon të gjithë qytetarët që të shmangin lëvizjen në këto akse rrugore.

Pas