Aktualitet

Përshkallëzohen tensionet, mbështetësi i Berishës gjakoset në kokë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:29 - 08/01/22 |
Opi Nion

Vijojnë të shtohen tensionet në selinë e Partisë Demokratike. Protestuesit që kanë hyrë brenda ambienteve të PD-së janë sulmuar me sende të forta.

Si pasojë një nga protestuesit është dëmtuar dhe është gjakosur në kokë.  Demokrati i gjakosur përlotet para Berishës teksa tregon se ka qenë mbështetës i tij.

 

 

Pas