Aktualitet

Protesta në Prishtinë, policia përleshet me deputetët e opozitës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:11 - 17/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Deputetët e Kosovës, Albin Kurti, Daut Haradinaj dhe Lahi Brahimaj përleshen me policinë gjatë protestës.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas