InstaBIZ

Ingriti dhe Stine, pas DWM kërcejnë mbi tavolina


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 17/11/15 |
root

Nuk ka mjaftuar vetëm spektakli i vallëzimit “Dance With Me”, pasi Stine dhe Ingrit Gjoni i kanë vijuar vallëzimet e tyre edhe jashtë produksionet.

Stine ishte i ftuar të performonte në një nga klubet e Tiranës, ku është shoqëruar edhe nga miqtë e tij të “Dance With Me”, Roza Lati, Vesel Kurtishaj, Labi, madje dhe nga anëtari i jurisë, Robert Aliaj.

Mbrëmja ka kaluar shumë mirë dhe ja tek i shohim dy miqtë dhe bashkëpuntorët e vjetër, teksa kërcejnë sëbashku… Këtë herë jo në skenë por mbi tavolina.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas