InstaBIZ

Princ William dhe Dukesha Kate kalojnë kohë vetëm, larg të gjithëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 13/06/19 |
xhu lia

Kohët e fundit çifti mbretëror Princ William dhe Kate Middleton janë përballur me spekulime lidhur me problemet në marrëdhënien e tyre.

Më herët në mediat e huaja është shkruar se Princ William e ka tradhtuar Dukeshën. Por duket se ata i kanë lënë këto fjalë pas krahëve dhe kanë shijuar disa takime romantike dhe shumë larg vëmendjes së publikut dhe mediave.

William dhe Kate janë ‘kapur’ mat në një hotel në Ullswater në Kumbria. Pasi u zbuluan se ku ishin në faqen në rrjete sociale të hotelit ku ata po qëndronin, u publikuan disa foto të tyre.

Në këto foto shfaqet çifti duke takuar një prej drejtuesve dhe menaxherëve të ambientit ku Kate dhe William qëndruan. Mesa duket William dhe Kate kanë ndjerë nevojën të kalojnë kohë me njëri-tjetrin larg vëmendjes së të gjithëve./Opinion.al/

k k1 k2
<
>

Pas