Kryesore

Primaret/Përfundon votimi në Durrës, Vorë, Lushnje dhe DibërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:58 - 30/01/22 |
Opi Nion

Komisioni për Organizimin dhe Kontrollin e Operacioneve Elektorale ka njoftuar se procesi i votimit për primaret ka përfunduar në Durrës, Vorë, Lushnje dhe Dibër.

Primaret u organizuan sot nga Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike për zgjedhjen e kandidatëve për 6 marsin.

Mësohet se procesi është zhvilluar normalisht, ndërsa pritet që publikimi i rezultateve do të bëhet nga Komisionet Vendore të Votimit dhe Numërimit./Opinion.al

Pas