Kryesore

Primaret/Komisioni i Rithemelimit të PD zgjedh kandidatin për 6 marsin në VorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:14 - 30/01/22 |
Opi Nion

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike ka zgjedhur kandidatin për Vorën në zgjedhjet lokale të 6 marsit.

Në Vorë kandidat i Komisionit të Rithemelimit do të jetë Lulzim Vrana, i cili është shpallur fitues nga primaret me 277 vota.

“Luan Gani 55 vota. Lulzim Vrana 277 vota. 332 fletë votimi në fletën e votimit. 332 të vlefshme, nga këto 55 Luan Gani dhe Lulzim Vrana 277”,-tha Agron Marku, Kryetari i Komisionit Vendor të Votimit dhe Numërimit./Opinion.al

Pas