Te Fundit

Prapë tërmet?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:33 - 13/11/15 |
b.f

Dy lëkundje të lehta tërmeti me një interval prej 15 sekondash nga njëri-tjetri janë ndjerë në Memaliaj. Nuk ka ende informacione mbi shkallën e lëkundjeve dhe dëme materiale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas