Te Fundit

Video/ Kush është i arrestuari i ISIS në mbrëmje?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:47 - 13/11/15 |
b.f

Policia e Shtetit ka arrestuar në mbrëmje, 25 vjeçarin Fatjon Bono, i shpallur në kërkim, i dyshuar për lidhje me organizatën terroriste të ISIS. Ndaj Bonos, banues në Pogradec,  rëndojnë akuzat për veprat penale  “Plagosje e rëndë me dashje”, “Armëmbajtje pa leje” si dhe “Kanosje”. Bono është kapur në Unazën e Re pranë një lokali. Ai njihet si një person i rrezikshëm, që kishte lidhje me Gjin Nikën, tashmë i vrarë.

https://www.youtube.com/watch?v=8s59gOovacQ

 

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

  1. Rama tha nje gje ne interviste, Vete i thoni, vete i mbroni, vete i perpunoni edhe pastaj thoni qe i kemi thene ne. personin ne fjale e kam njohur personalisht para shume vitesh. Akuzat jane shume te qarta nga prokuroria, kanosje arme mbajtje etj. Po mediat e felliqura dhe islamofobet nuk ngurruan ti vendosin damken, lidhje me ISIS, terrist apo ku e di une cfare te tjera. Mjafto te shikojne nje person me mjeker ose nje person qe falet, se nuk do e lene pa e damkosur. Te njejten gje veprojne edhe shqipfolesit islamofobe, vjellin gjak nga inati e gati sa nuk plasin kur degjojne se ndonje shqiptar beson dhe praktikon fene Islame.
    Personi ne fjale akuzohet vetem per akuzat qe ka ngritur prokuroria, te gjitha te tjerat jane mashtrime…

  2. Po ckeni qe ju kerkon bytha shqelma dhe si njihni njerzit dhe flisni pa u menduar jan thashetheme nuk ka lidhje me asgje nga ato qe shkruajn gazetat dhe ti rroku mati llafet se do ta presin gjuhen mos ju flasi bytha para gojes respekte

Pas