Te Fundit

18 te vdekur ne Paris dhe shume te plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:54 - 13/11/15 |
b.f

Franca e tronditur. Mesohet se deri tani jane 18 te vrare si pasoje e disa shperthimemeve paralele thuajse  e te  njejten kohe. Stadiumi eshte evakuar ndersa luhej ndeshja France Gjermani.

Vijon…..

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas