Te Fundit

Paris/ Merren pengje, zhvendoset presidenti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:01 - 13/11/15 |
b.f

Tre shpërthime janë dëgjuar edhe jashtë një bari  pranë Stade de France, ku Franca po luan kundër Gjermanisë. Raportimet thonë se Presidenti francez Francois Hollande po shikonte ndeshjen dhe u zhvendos nga forcat e sigurisë

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas