Aktualitet

“Prapaskenë pas Kuvendit”, Rama shfaqet i djersitur pasi foli 53 minutaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:13 - 24/11/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të tijën në rrjetet sociale pasi foli për 53 minuta në Kuvendin e Shqipërisë, për projektin e Portit të Durrësit.

Kreu i qeverisë shfaqet i lodhur dhe i djersitur pas një fjalimi të gjatë në parlament.

Krahas fotos Rama shkruan: “Prapaskenë pas Kuvendit – I sapodalë nga zhytja në histori për #Durrësin2030”.

Rama më herët foli për projektin e Portit të Durrësit për të cilin tha se do të jetë porta më e rëndësishme hyrëse nga deti e të gjithë Ballkanit Perëndimor.

 

Pas