InstaBIZ

Pozat seksi të Angela Martinit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 01/12/15 |
root

Modelja me origjinë shqiptare Angela Martini, shfaqet tejet provokuese në fotot e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja Martini shfaqet me të brendshme dhe duke prekur pjesët intime të trupit.

Kjo foto është kometuar shumë në rrjetet sociale.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas