-Jetë dhe Stil

Vallja e Tropojës në mes të Trorontos në ndeshjen e NBA 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:30 - 01/12/15 |
b.f

 

Vallja e Tropojës është kërcyer në mes të Torontos në kuadër të Festave të Nëntori. Ka qenë grupi “Shqiponjat e vogla”, të udhëhequra nga Liliana Cingu,  që e kanë performuar vallen e njohur gjatë ndeshjes së NBA mes Toronto Raptors dhe Phoenix në “Air Canada Centre”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas