InstaBIZ

Portalet e huaja shkruajnë për stilin e Agnesa Vuthaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 21/10/15 |
root

Agnesa Vuthaj është cilësuar sot nga portali “Coming of Faith”, si një nga femrat që vishet më bukur dhe që prej saj mund të frymëzohen të gjitha vajzat anë e mbanë botës. Përvec fotove që kanë marrë nga Instagrami, Agnesës në shkrim thuhet se bukuroshja kosovare, është shpallur Miss Universe 2015 dhe se është sot një stiliste me një linjë të njohur veshjesh dhe aksesorësh.

Ja disa nga fotot që portali ka marrë nga Instagrami Agnesës

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas