Sociale

Politikani i njohur humbet të afërmin nga Covid-19: Bashkë që fëmijë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:19 - 20/06/20 |
el ida

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka humbur djalin e tezes së tij, Luan Qemon nga koronavirusi.

Me një postim prekës në rrjete sociale, Spaho shkruan se ka humbur kushëririn e tij me të cilin ka ecur që fëmijë fare i vogël.

“Homazh per shokun, vellain, mikun dhe djalin e tezes ing. Luan Qemo te cilit Covid 19 sapo i mori jeten. Kemi ecur sebashku qe femije fare te vegjel e deri me sot. Do me mungosh shume…”, shkruan Spaho.

Deri më tani, pandemia i ka marrë jetën 43 personave në vend./Opinion.al

Pas