Te Fundit

Policia: Sekuestruam 68 kg kanabis në 4 qytete


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:29 - 06/10/15 |
b.f

TIRANE- Policia ka bërë të ditur se po vazhdojnë aksionet për kapjen e personave që kultivojnë dhe tregtojnë lëndë narkotike. Kështu gjatë ditës së sotme në 4 operacione të ndryshme janë sekuestruar 68 kg kanabis në Tiranë, Fier,Fushë-Krujë dhe Gjirokastër. Policia bën të ditur se ka arrestuar 12 persona dhe shpalli 2 të tjerë në kërkim.

Të arrestuarit:

• Sajmir Koçi 26 vjeç, banues në Durrës
• Arben Ziri 38 vjeç, banues në Krujë
• Blerim Çela 30 vjeç, banues në Fushë-Krujë
• Altin Çangu 37 vjeç, banues në Krujë.

•Gëzim Hodaj, 24 vjeç, banues në Mallakastër
• Sefer Hodaj, 22 vjeç, banues në Mallakastër
•Shkëlqim Merkaj, 36 vjeç, banues në Fier
•Erjon Merkaj, 31 vjeç, banues në Fier
•Thodhori Demçe, 20 vjeç, banues në Gjirokastër
•Taulant Boci, 31 vjeç, banues në Gjirokastër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas