Aktualitet

Po priste fëmijën e tretë, ky është 29-vjeçari që vrau gruan në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 18/03/21 |
Opi Nion

Detaje të reja kanë dalë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Fier. Sipas news 24, Irvana Hyka 28-vjeçarja që u vra nga bashkëshorti Demokrat Medinaj mësohet se ishte shtatzënë.

Krimi tragjik ka ndodhur në sy të dy fëmijëve të mitur të çiftit 6 dhe 4 vjeç.

Shkak për vrasjen thuhet se u bë një konflikt i çastit, ndërsa ende pritet dëshmia e autorit të dyshuar të kësaj ngjarjeje të rëndë për të kuptuar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Demokrat Medinaj e goditi nënën e fëmijëve të tij me thikë, 31 herë. Ndërkohë 29-vjeçari, që shihni në foto ndodhet aktualisht në arrati dhe autoritetet po punojnë për kapjen e tij./Opinion.al

Pas