Aktualitet

Po ndodh/Kaluan nga Durrësi, kapen 1 ton e gjysëm drogë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:08 - 18/11/15 |
b.f

Policia italiane ka kapur në mbrëmje 1650 kg drogë, në një kamion që kishte kaluar nëpërmjet portit të Durrësit. Sasia e drogës u kap në Bari, në një kamion me lëndë drusore dhe kishte si destinacion Lombardinë. Policia italiane ka arrestuar edhe dy shqiptarë, përkatësisht të moshave 53 dhe 26 vjeç, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas