Aktualitet

Prishtinë/Protestuesit thërrasin “Isa, Hasha, Esat Pasha”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 18/11/15 |
b.f

Protestuesit në Kosovë ka krahasuar kryeministtrin Isa Mustafa dhe zv/kryeministrin Hashim Thaçi me figurën e Esat Pashës, duke i cilësuar si tradhëtarë. Këto janë thirrjet që po vazhdojnë të pushtojnë sheshin e Prishtinës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas