-Jetë dhe Stil

Seksi njëherë në javë ju bën më të lumtur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 18/11/15 |
root

Sa shpesh duhet të kryejmë marrëdhënie seksuale?! Njëherë në javë dhe kjo do t’iu bëj shumë të lumtur. Sipas një studimi të fundit, seksi njëherë në javë është shumë i rekomandueshëm për çiftet e martuara, por edhe për ata që kanë një lidhje shumë të gjatë.

Amy Muise psikologia dhe drejtuesja e këtij studimi ( në të cilin janë marrë në pyetje rreth 30.000 mijë qytetarë amerikan), thotë se ky intensitet e bën marrëdhënien tuaj më të bukur dhe pasionante.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas