-Jetë dhe Stil

Njihuni me Andriodin më të lirë në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:30 - 18/11/15 |
root

Për të gjitha ata që duan të kenë në dorë një telefon Andriod, por që nuk kanë mundësi financiare për ta patur një tillë, tani ëndrra mund tu bëhet realitet.

Ky Android i prodhuar nga LG sapo është hedhur në treg dhe kushton vetëm 10 dollarë.

Ai është me “touch screen”, ka një kamera me 3 megapixel cilësi dhe 4G shumë të shpejtë. E vetmja mangësi e tij është mungesa e kamerës në ekran, që nuk iu lejon të bëni një foto “selfie”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas