Kronikë

Po lëvizte me biçikletë, makina përplas për vdekje një person në KuçovëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:29 - 15/08/22 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në aksin rrugor Kuçovë-Dimal. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00, në fshatin Meteor.

Policia bën me dije se M. B., 30 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Fiat” ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar që lëvizte me biçikletë i cili si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

“Berat/ Informacion paraprak

Sot, rreth orës 06:00, në fshatin Meteor, në aksin rrugor Kuçovë-Dimal, shtetasi M. B., 30 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Fiat” ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar që lëvizte me biçikletë i cili si pasojë e aksidentit ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”-njofton policia./Opinion.al

Pas