Kronikë

Po e rregullonte, autobusi zë poshtë shoferin në Lushnjë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:02 - 30/12/21 |
Opi Nion

Një 54-vjeçar ka humbur jetën në fshatin Karbunarë e Vogël. Sipas policisë, pasditen e sotme shoferi duke rregulluar autobusin e tij është zënë poshtë mjetit.

Mësohet se shtetasi L.Xh., 45 vjeç, kishte ngritur me kriko autobusin për ta rregulluar, por aksidentalisht kriko ka dalë nga vendi, duke zënë poshtë shoferin dhe duke e lënë të pajetë atë.

Sot rreth orës 16:10, në fshatin Karbunarë e Vogël, Lushnjë, shtetasi L. Xh., 54 vjeç, duke rregulluar autobusin e tij të cilin e kishte ngritur në kriko, aksidentalisht ka dalë krikua nga vendi dhe si pasojë shtetasi L. Xh ka mbetur pa jetë poshtë autobusit”,-njoftoi policia./Opinion.al

Pas