Kronikë

Plagosje me thikë në Librazhd, një i ri në gjendje të rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:18 - 23/10/20 |
Opi Nion

Një sherr mes dy të rinjve ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre. Ngjarja ka ndodhur në qendër të komunës Hotlisht për motive banale.

Sipas policisë, i riu me iniciale F. D., i ka mbetur i lënduar dhe si pasojë e goditjes me thikë dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë, për të marrë ndihmë të specializuar mjekësore.

Njoftimi i policisë

Një sherr banal midis disa te rinjve ka ndodhur ne fshatin Hotolisht ku si pasoje ka mbetur i plagosur me mjet te mprehte një i ri me iniciale F. D.

I riu ka mare mjekimin ne spitalin e Librazhdit dhe po niset drejt Tiranës për mjekim te specializuar./ Opinion.al

Pas